صلوات بر ولی امر منتظر حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

ساخت وبلاگ
چکیده : «اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی وَلِیکَ وَ ابنِ اَولِیائِکَ، الّذینَ فَرَضتَ طاعَتَهُم وَ اَوجَبتَ حَقَّهُم و... با عنوان : صلوات بر ولی امر منتظر حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بخوانید :

«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی وَلِیکَ وَ ابنِ اَولِیائِکَ، الّذینَ فَرَضتَ طاعَتَهُم وَ اَوجَبتَ حَقَّهُم وَ اَذهَبتَ عَنهُمُ الرِّجَسَ وَ طَهَّرتَهُم تَطهیراً. اَللّهُمَّ انتَصِر بِهِ لِدینِکَ، وَ انصُر بِهِ اَولِیائَکَ اَولِیائَهُ وَ شیعَتَهُ وَ اَنصارَهُ وَاجعَلنا مِنهُم، اللّهُمَّ اَعِذه مِن شر کُلّ باغٍ وَ طاغٍ، وَ مِن شر جَمیعِ خَلقِکَ، وَاحفَظِهُ مِن بَینِ یدَیهِ وَ مِن خَلفِهِ وَ عَن یمینِهِ وَ عَن شِمالِهِ، وَ اَحرُسهُ وَ امنَعهُ اَن یوصَلَ اِلیهِ بِسُوءٍ وَ احفَظ فیهِ رَسُولَکَ وَ آلَ رَسولِکَ، وَ اَظهِر بِهِ العَدلَ، وَ اَیدةُ بِالنَّصرِ، وَ انصُر ناصِریهِ وَ اخذُل خاذِلیهِ، وَ إقصِم بِهِ جَبابِرةَ الَکفَرَةَ، وَ اقتُل بِهِ الکُفّارَ وَ المُنافِقینَ وَ جَمیعَ المُلحِدینَ حَیثُ کانُوا وَ اَینٍ کانُوا مِن مَشارِقِ الاَرضِ وَ مَغارِبِها وَ بَرِّها وَ بَحرِها، وَ إملأ بِهِ الاَرضَ عَدلاً، وَ اَظِهر بِهِ دینَ نَبِیکَ عَلَیهِ وَ آلِهِ السَّلامُ، وَ اجعَلنِی اللّهمَّ مِن اَنصارِهِ وَ اَعوانِهِ وَ اَتباعِهِ وَ شَیعتِهِ وَ اَرنی فی آلِ مُحَمَّدٍ ما یأمَلوُنَ، وَ فی عَدُوِّهِم ما یحذَروُنَ اِلهَ الحَقِّ آمینَ».

خدایا بر ولی خود و فرزند اولیای خود فرست همانان که اطاعت از آنان را فریضه و واجب شمردی و حق آنان را واجب دانستی و پلیدی و از ایشان بردی و پاک پاکشان گردانیدی.

خدایا به‌واسطه او دینت را یاری‌رسان و به‌وسیله او دوستان خود و دوستان او و پیروان و طرفدارانش را نصرت بخش و ما را نیز در زمره ایشان قرار بده.

خدایا او را از گزند هر ستمگر و سرکشی از گزند همه خلقت در پناه خویش بدار، و از پیش رو و از پشت سر و از راست و از چپ محافظت فرما، و از اینکه به او بدی رسد، حراست و نگهداری‌اش کن، و پیامبر و خاندان پیامبرت را در وجود او نگهدار، و به‌واسطه او، عدالت را آشکار گردان، و او را یاری‌رسان، و یاورانش را یاری ده، و فروگذارندگانش را فروگذار، و به‌واسطه او، فرمان روایان کفر را در هم کوب، و کافران و منافقان و همه بی­ دینان را، هر کس که باشند و در هر کجای زمین که باشند از شرق و غرب، در خشکی باشند و یا در دریا باشند، به قتل برسان، و به‌واسطه او زمین را از دادگری و عدل آکنده و پر ساز، و دین پیامبرت را که بر خاندانش سلام و درود باد، آشکار و پیروز گردان. و مرا ای خدا از طرفداران و یاران و پیروان و شیعیان او قرار بده، و مرا شاهد رسیدن خاندان محمد به آرزوهایشان و شاهد آنچه دشمنان آنان از آن می­ ترسیدند [یعنی نابودی­شان] قرار ده آمین، ‌ای معبود راستین.

1. نهج الذکر،ج4،ص486 تا 499،ح 3140، به نقل از م صباح المتهجد،ص399 ؛جمال الأسبوع،ص296 ؛ بحار الانوار،ج94،ص73،ح 1.

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 ساعت: 18:12