صلوات بر امام موسی کاظم علیه السلام

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

«اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی الاَمینِ المُؤتَمَنِ مُوسی بنِ جعفر، اَلبَرِّ الوَفِی، اَلطّاهِرِ الزَّکِی، النُّورِ المُبین، اَلمُجتَهِدِ المُحتَسِبِ الصّابِر عَلَی الأذی فیک».

«اَللّهُمَّ وَ کَما بَلَّغَ عَن آبائِهِ مَا استَودِعَ مِن اَمرِکَ وَ نَهیکَ وَ حَمَلَ عَلَی المَحَجَّةِ وَ کابَدَ اهل العِزَّةِ وَ الشِّدَّةِ فیما کانَ یلقی مِن جُهّالِ قَومِهِ رَبِّ فَصَلّ عَلَیهِ اَفضَلَ وَ اَکمَلَ مَا صَلَّیتَ عَلی اَحَدٍ مِمَّن اَطاعَکَ وَ نَصَحَ لِعبادِکَ اِنّکَ غَفُورٌ رَحیمٌ».

خدایا بر امانت‌دار مورد اعتماد، موسی بن جعفر، آن نیکوکار و وفادار، پاک وارسته، نور آشکار و آن‌که از بهر تو کوشید و بر آزارهایی که در راه تو دید صبر کرد، صلوات فرست.

خدایا از آن‌ جهت که اوامر و نواهی تو را که از پدرانش به او سپرده‌شده بود [به مردم] ابلاغ کرد و همگان را به راه روشن واداشت و از نادانان قدرتمند و زورمند قومش رنج ­ها دید، پس ای پروردگار من، برترین و کامل‌ترین صلواتی را که بر هر یک از آنان که از تو اطاعت کرده و بندگانت را ارشاد کرده ­اند فرستادی بر او نیز بفرست. به‌درستی و تحقیق که تو آمرزنده و مهربانی.

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 18 دی 1396 ساعت: 20:13
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها